Foto
Hlavní činností firmy je montáž a servis klimatizačních jednotek a kompletní chladící techniky (prodej, montáž, servis a realizace pro podnikatele i soukromé subjekty).

Naše firma byla založena v roce 1991. Jsme připraveni vyhovět každému požadavku zákazníka za velmi příznivé ceny.
Prospekty PDF

Vzduchotechnika a rekuperace

Vzduchotechnika se již před dlouhou dobou stala součástí téměř každé stavby.

Nše firma Vám nabízí dodávku a montáž vzduchotechnikých zařízení,od těch nejjednodušších, např.přívodní nebo odvodní ventilátor pro sociální zařízení,až po komplexní vzduchotechnické zařízení,sestávající z větrací jednotky(kompaktní popř.sestavové) rozvodů potrubí a distribučních elementů.
Součástí větracích jednotek mohou být mimo ventilátorů také výměníky tepla a to pro topení nebo pro chlazení,filtry vzduchu,tlumiče hluku,odvlhčovače popřípadě zvlhčovače vzduchu.
Pro větrací jednotky lze také použít rekuperační výměník.Rekuperace,neboli zpětné získávání tepla je děj,při němž se přiváděný vzduch do budovy předehřívá teplým odpadním vzduchem. Rekuperaci lze využít pro všechny druhy budov a také pro chlazení v klimatizovaných prostorách.
Pro rozvody vzduchu Vám nabízíme potrubí(hranaté nebo kulaté)z pozinkovaného plechu nebo plastu,z kruhových ohebných hadic nebo hranaté potrubí ALPSYSTEM ®. Potrubí ALPSYSTEM ® je hranaté předizolované potrubí.Toto potrubí má vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti, má mimořádně nízkou hmotnost a nepodléhá korozi. Lze jej použít pro rozvody v interiéru i exteriéru.
Pro distribuci vzduchu lze využít šikorokou škálu distribučních elementů z naší nabídky. A to mřížky, ventily, anemostaty, štěrbiny popř. dýzy.

Správně navržené a namontované vzduchotechnické zařízení Vám zajistí požadované podmínky prostředí ve větraném prostoru.
Značky:
 
O firmě | Klimatizace | Chladící a mrazící technika | Vzduchotechnika a rekuperace | Kontakty

Copyright 2007 Logout.cz s.r.o.
Místo pro Vaši reklamu